Eesti English По-русски
Українською
Віза »

Візова анкета

14.04.2010

Починаючи з 05.04.2010 діють 2 нові візові анкети.
Заповнення електронної анкети є обов’язковою для всіх категорій
(крім візи категорії D)

 

1.      Візова анкета для шенгенської візи (категорія С) - для короткотермінового перебування.

Шенгенська віза (категорія С) видається для короткотермінового перебування в Шенгенському просторі або для декількох перебувань, загальний термін яких не перевищує 90 днів протягом 6 місяців:

1-разова Шенгенська віза – максимум до 90 днів перебування протягом 6 місяців.

Багаторазова Шенгенська віза – максимум до 90 днів перебування (у загальній сумі) протягом кожних 6 місяців, що відраховуються починаючи з дати першого в’їзду в Шенгенський простір. Багаторазова Шенгенська віза може бути видана строком дії до 5 років.


  1. Для заповнення візової анкети електронним способом необхідно відкрити посилання за адресою: https://eelviisataotlus.vm.ee/ , обрати мову, ввести адресу Вашої електронної пошти, символи зображення, та можна приступати до заповнення анкети.


Зверніть увагу, що заповнення анкети електронним способом не означає, що анкету можна надати Посольству електронною поштою. Заповнену анкету необхідно роздрукувати, підписати особисто, наклеїти фото та подати в оригіналі в Посольство з усіма іншими документами, що зазначені у переліку необхідних документів.


Обрати мову
. Зауважте, що вибір мови означає – питання на цій мові. Якщо ви обрали російську мову – анкету ні в якому разі неможливо заповнювати кирилицею. Анкету можна заповнювати лише латинськими літерами (російською мовою, але латинськими літерами, або англійською або естонською).


Ввести адресу Вашої електронної пошти
- після заповнення Вами анкети вона надійде у вигляді файлу формату ПДФ на зазначену Вами адресу. Далі анкету необхідно роздрукувати, підписати особисто, наклеїти фото та подати в оригіналі в Посольство з усіма іншими документами, що зазначені у переліку необхідних документів.


Якщо заповнювана анкета довго залишається неактивною – Ваші дані можуть зникнути. Тому намагайтесь заповнити анкету відразу до кінця. Анкету не можна зберегти, що потім повернутися та продовжувати заповнення.


Якщо після заповнення (роздрукування) анкети Ви помітили, що
припустили помилкунеобхідно заповнити нову анкету. Виправлення від руки на анкеті не допускаються! Кількість заповнюваних анкет – необмежена. Головне подати у Посольство вірний екземпляр (кожна заповнена анкета має свій порядковий номер, за яким потім дістаються Ваші дані).

Увага! На анкеті потрібно 2 підписи!

Зверніть увагу, що після роздрукування анкети Вам необхідно поставити Ваш підпис двічі – на 3-й сторінці, у пункті 37, та в кінці - на 4-й сторінці, в останньому пункті.


 

2.      Візова анкета для довгострокової візи (категорія D) - для короткотермінової роботи (працевлаштування). Заповнюється від руки.

 

Довгострокова віза (категорія D) видається для короткотермінової роботи (працевлаштування) в Естонії з терміном перебування до 6 місяців і терміном дії до 12 місяців.

 

TopBack

© Eesti Suursaatkond Kiievis Puškinska tn 43B, Kiev 01901, Ukraina tel. (380 44) 590 07 80, e-mail: Embassy.kyiv@mfa.ee