Eesti English По-русски
Українською
Працевлаштування в Естонії »

Працевлаштування в Естонії

05.04.2018

Все більше громадян України бажає приїхати до Естонії на роботу. Якщо у вас вже є пропозиція про роботу в Естонії, перевірте до того, як їхати в Естонію, з відкритих джерел інформацію про підприємство, використовуючи пошукові системи. Інформацію також можна знайти в соціальних мережах, так як багато підприємств мають свої сторінки. Інформацію про підприємство, яке засноване в Естонії, можна отримати і в бізнес-регістрі Естонії https://ariregister.rik.ee/index?lang=eng.

Домовтеся зі своїм роботодавцем, щоб у разі реєстрації вашої короткочасної роботи в Естонії в клопотанні була обов'язково вказана ваша адреса електронної пошти. В такому випадку ви зможете отримати повідомлення про реєстрацію.

Плануючи приїхати до Естонії на роботу, переконайтеся в тому, що у вас є всі необхідні дійсні документи, ваша робота коректно оформлена і у вас є законні підстави для перебування та роботи в Естонії. Якщо ви маєте запитання, то з ними можна сміливо звертатися до консультантів Департаменту поліції і прикордонної охорони Естонії, які можуть надати консультацію як по Skype, так і на місці в бюро обслуговування, якщо ви перебуваєте в Естонії: https://www2.politsei.ee/ru/teenused/migratsiooninoustajad.dot .

Інфотелефон Департаменту поліції і прикордонної охорони Естонської Республіки +372 612 3000 працює щодня з 8 до 19 годин. Багато корисної інформації ви знайдете на сайті департаменту www.politsei.ee/ru.

TopBack

© Eesti Suursaatkond Kiievis Puškinska tn 43B, Kiev 01901, Ukraina tel. (380 44) 590 07 80, e-mail: Embassy.kyiv@mfa.ee